Kineziologie a odblokování

...žiješ naplno, nebo každý den přežíváš...
...ovládají tě tvé emoce, nebo jsou to tví spojenci...
...vnímáš se, nebo před sebou něco skrýváš...

Kineziologie mi nabídla změnu pohledu na sebe, vnímání svých hranic. Učí mě dělat věci jinak, učí mě, jak vyměnit staré za nové, pomáhá mi změnit mé nevědomé chování.

Díky kineziologii jsem si uvědomila mnohé své převzaté vzorce chování, které mi komplikovaly život. Dala mi nástroj, díky kterému už v nich dál žít nemusím a můžu je s láskou propustit ... odblokovat. 

Vždycky to tak ale nebylo...

Byla jsem "hodná holčička"

Kinezilogie mi odkryla řadu v dětství nabraných vzorců. Po pár odblocích jsem přicházela na to, že jsem spoustu let žila jakýsi rádoby šťastný život, svoje problémy jsem si nepřiznávala, potlačovala jsem svoje skutečné pocity, zranění, dělala jsem, jako že se nic neděje... hra na šťastný život. 

Během studia kineziologie metodou Three in One Concepts jsem začala přicházet na principy a fungování této mé životní hry, hry na to, že bolest, smutek a problémy neexistují. Vytlačila a vytěsnila jsem je ze svého života, zasunula velmi hluboko a uzamkla, aby mně tyto skutečné pocity tolik nezraňovaly, aby mě mé prožité životní příběhy tolik nebolely. O svých pocitech, bolesti, smutku a strachu jsem se bála mluvit... proto, že jsem se to tak naučila kdysi dávno v dětství. 

Možná to taky znáte z dětství: "Pěkně tady seď, buď hodná a hlavně mlč!"

Častým opakováním této jediné věty vzniklo v mém těle hned několik bloků najednou: strnulost, mlčenlivost, stagnace, otupělost, ... 

Jenže v realitě se všechno to potlačované chtělo dostat ven!

Díky kineziologickým odblokům jsem se mohla vrátit do každého jednotlivého příběhu ve mě, odprožít všechny ty uložené, nepřiznané, nepojmenované a zamaskovaných bolestivé pocity, vyprostit se z hluboko uzamčených a nevyřčených emocí. 

Dostala jsem tak šanci přepsat zápisy uložené v buněčné paměti a nahradit je posilujícími pocity

pocity přijetí, harmonie a jednoty, rovnováhy, že jsem vítaná, milovaná, odvážná, tvořivá, že jsem hodna lásky a že si toto všechno zasloužím ❤️

Co je kineziologie

Kineziologický odblok metodou "Three in One Concepts" pracuje na úrovni těla, mysli i duše. Umožňuje přepis informací na buněčné úrovni a zlepšuje tím porozumění sám sobě, procesům, které se odehrávají uvnitř naší mysli, a tím umožňuje lépe komunikovat sám se sebou i ve vztazích s druhými. 

Protože náš mozek nerozeznává minulost a budoucnost, ale pouze to, co se děje tady a teď.

Naši minulost změnit nemůžeme, ale díky kineziologii dokážeme přepsat uložené skutečné příběhy našeho života, zejména našeho dětství, kdy jsme se cítili poražení, nepřijatí, rozhořčení, uražení, omítnutí, zklamaní... Neuměli jsme tehdy s pocity naložit, proto jsme je uschovali, uzamkli, aby nás nezraňovaly. Tím jsme si vytvořili proti nim jakousi zvláštní obranu... 

Už nejsme dětmi, je čas pocity uvolnit, najít k nim klíč a odemknout je, abychom konečně mohli ucítit úlevu a svobodu poznání svého pravého "já".

"Kineziologie s Jindrou je jako cesta ze slepé koleje života, kde se točíš stále dokola na stejném místě, rozčiluješ se a divíš, že to nikam nevede... 

 Jindra mě vzala za ruku a ukázala mi překážku, která mě na cestě vychýlila. Znovu, trpělivě, důsledně a s láskou mě provedla nezmapovaným územím mého života a pomohla mi srovnat krok a napravit směr."

Ivana Fišarová

"Už je to téměř týden, co jsem u Jindry byla na odblokování. Vše šlo krásně a bylo mi potom moc dobře. Ve snu se mi dokonce zdálo o mantrách. Už nevím, jestli jsem je dokonce nezpívala já. V práci v pohodě, díky.

Změnila jsem pohled na sebe, na okolí a na své reakce. Hvězda ve mně svítí, ještě jednou díky!“

Věrka

Jsem vděčná, že...

  • jsem stále na cestě uvědomování si svých vlastních hranic a principů manipulace
  • mám v každé životní situaci novou svobodnější volbu
  • mohu vědomě tvořit svůj život a tím žít svobodněji

a také, že mohu skrz kineziologii nabídnout tuto svobodu i vám. 

Pokud vás tato technika zaujala, provádím kineziologické odblokování jurtě Lesního klubu BLATOUCH, Linhartice u Moravské Třebové. Neváhejte mě kontaktovat.